hakkımızda

Avrupa Dilleri 1991 Yılında İstanbul’da Kurulmuştur Ana konusu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı şirketimiz

1999 yılında Amerika Ofisi 2003 Yılında İngiltere faliyete geçmiştir.

2004 Yılında kendi bünyesinde Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Dil Kursunu kurmuş Butik Dersane ( Özel Dersler ve Yurtdışı Eğitimde Koçluk)Konsepti ile bir ilke imza atmıştır.

2006 yılında TOEFL Sınav Merkezi olan firmamız

 

Hakkımızda

 

1991 yılında kurulan YURTDIŞI EĞİTİM departmanı, önce yurtdışı eğitim hizmetleriyle İngilizce programlarına başladı.Daha sonra da Avrupa ülkelerine yayılan hizmetle beraber, 1999 yılında Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde şubemizi faliyete geçirdik. 2003 yılında Londra ofisimiz kuruldu.

 

2003 yılında İstanbul, Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da Milli Eğitim Bakanlığı onaylı yabancı dil eğitim kurumumuz faliyete geçti. Türkiye’de 7 farklı dilde eğitim veren kurumumuzda %80 yabancı eğitmen olmak üzere , toplam 40 kişilik kadroyla eğitimlerini sürdürmektedir.

 

Türkiye’de dil eğitim konusunda birçok ilki gerçekleştiren kurumumuz; bu tecrübelerin birikimi olan ONLINE EĞİTİM konusunu gelişen teknolojilerle beraber dünya standartlarında bir eğitim seçeneği olarak Türkiye’ye kazandırmak için, dünyanın kendi alanlarında en iyi firmalarıyla ortaklık antlaşmaları yapmaktadır.Bunlardan biri olan TellMe More bugün dünyada 5 milyon kullanıcıya ulaşarak bir rekora doğru koşmaktadır.Türkiye’de online eğitim konusunda hoca destekli  tek stratejik ortaklık yapan TellMe More, Türkiye’deki hedeflerini her geçen gün büyütmektedir.  

Amerika Eğitim Sistemi NTV

Yurtdışı Eğitim NTV

İngiltere Au-Pair ATV Canli

Toefl IBT TV 8

Yurtdışı Eğitim TV 8 Almanya

Yabancı Dil Eğitimi Kanal 6